párové a těhotenské

párové / těhotenské focení
max. 1,5 hodiny focení v ateliéru
výsledkem je 15 upravených a retušovaných fotografií
v tiskové + náhledové kvalitě + čb varianty dle mého výběru
každá další fotografie 100.-
cena 2 500,- Kč

Retušování věnuji více pozornosti – retušuji pupínky, skvrny, modřiny, kruhy pod očima, lehce vrásky,
a případné stažení nějakého špíčku.
Pokud si přejete ještě zásadnější úpravy, prosím vás předem o upozornění.
Retuše nezahrnují dobarvování vlasů, výrazné zeštíhlování.

Fotografie v balíčku vybírám já dle mého nejlepšího uvážení. Náhledy případných dalších podařených fotografií nad rámec balíčku zasílám k vašemu výběru (na vyžádání).
Výsledné fotky předávám nejčastěji do 3 týdnů elektronicky, takže si je stáhnete rovnou do počítače, nebo vypálené na CD, které si můžete osobně vyzvednout, či mohu poslat balíček službou PPL.
Expresní finalizace fotek +500.- zakázka.

Informace

Při tomto focení je nejdůležitější dobrá nálada a oblečení. Přijďte barevně sladění, velmi to pomůže výsleným fotografiím. Outfitů můžete vzít víc (můžeme i převlékat, pokud si budete přát, abyste všechny fotografie neměli stejné). Např. bílou (či krémovou) variantu, která vypadá velmi čistě a na převlečení pak oblečení do vaší oblíbené barvy. Detaily hrají velmi důležitou roli (šperky, čelenky, šátky, brože, boty do barvy). Vybírejte spíše pastelové odstíny. Výrazné barvy kolikrát zbytečně ruší a ty nejsytější (jako je jasná růžová, či tyrkysová) hází do obličejů barevné odlesky.

Prosím podívejte se před objednáním na obdobné fotografie v galerii, ať jste seznámeni se stylem focení a úpravou fotografií.

těhotenské / párové /