Nový fotoateliér Praha Újezd nad Lesy

.

Již dlouho jsem zvažovala otevření fotoateliéru a jak řekla moje kamadárka “no konečně!” přišla ta chvíle.

Jeho hlavní předností je dostatek denního světla, díky němuž mohu fotit miminka, děti i rodiny převážně na denním světle (v letním čase je možné fotit na denní světle ještě v 17 hodin odpoledne).
K vybavení patří trvalá světla, ale i záblesková, kterých využívám večer a to hlavně na portrét, párové focení, či akt, či je možné je kombinovat s denním světlem při rodinném focení na přání.

Před ateliérem je bezproblémové parkování, bezbariérový vstup pro kočárky i vozíčkáře, free wifi pro účastníky focení, vlastní sociální zázemí včetně sprchy a přebalovacího pultu.

V rámci focení Vám nabídnu kvalitní kávu (Nespresso) několika druhů a příchutí včetně bezkofeinové kávy, vodu či ovoce pro děti.

Adresa ateliéru: Centrum Blatov (1.patro), Oplanská 2614/14, 190 16 Praha 21 – Újezd nad Lesy

V ateliéru fotím jen v objednaných termínech. Ve všední dny. O víkendu fotím pouze vyjímečně a pokud se tak stane, tak v sobotu dopoledne, kdy mám tento čas vyhrazený pro aranžované novorozenecké focení, jelikož toto focení bývá nejdelší a tak chápu, že si na něj někteří tatínci nemohou vzít volno, případně fotím svatbu. Neděle je jediný den, který si nechávám celý vyhrazený pro rodinu. Velmi děkuji za pochopení. Zde se prosím objednejte na uvedeném emailu.